slovakia flagczech flag
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia 8:00-16:00hod
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Štítky blogu

Úprava záhrady

Najnovšie články
Úprava záhrady
V súčasnej dobe sa robotické kosačky stávajú čoraz bežnejšou voľbou majiteľov záhrad a parkov. Tí, ktorí hľadajú spôsob, ako ušetriť drahocenný čas a energiu pri kosení, sa čoraz častejšie rozhodujú pre autonómne kosačky. Okrem toho znižujú hluk a emisie.
Úprava záhrady
Jar je už tu! To prináša starostlivosť o trávnik. Ak vlastníte robotickú kosačku a chcete ju spustiť po zime tak Vám prinášame tipy ako uviesť kosačku po zime do prevádzky.
Úprava záhrady
Ako postupovať s údržbou trávnika na jeseň? Dokedy kosiť trávnik? Leto už končí a kladiete si otázku či ešte kosiť? Ak prestanete kosiť v správny čas, trávnik sa ľahšie po sezóne zotaví a zároveň podporíte jeho rast v novej sezóne na jar.
Úprava záhrady
Prírodné hnojivo Humac Agro ponúka nový pohľad na pôdu a pestovanie rastlín. Hnojivo prispieva k efektívnejšiemu pestovaniu a má pozitívny vplyv na životné prostredie. Najdôležitejším faktorom, ktorý ovplyvňuje úrodnosť pôdy a zároveň efektivitu výroby je množstvo a kvalita organických látok v pôde.
Úprava záhrady
Prinášame Vám prehľad desiatich činností, ktoré už s kľudom môžete vykonávať v záhrade. Určite poznáte staré známe príslovie „Komu sa nelení, tomu sa zelení“
Úprava záhrady
Uvažujete nad tým ako zvýšiť kvalitu Vašej pôdy pre pestovanie rastlín? Máte piesčitú či ílovitú pôdu? Chcete vytvoriť ideálne podmienky s dostatkom živín pre rast plodín? Plánujete zakladať nový trávnik či obnoviť ho po zime? v druhom článku nájdete rady ako postupovať pri vertikutácii a hnojení.
Úprava záhrady
Zelené riešenie pre oporné múry a protipovodňové steny. Vegetačné oporné múry sú lacnejšou alternatívou oporných múrov z betónu, kameňa alebo debniacich tvárnic. Systém VOM® slúži na stabilizáciu svahov, brehov vodných tokov, nádrží, násypov ciest, diaľnic, mostov a mnoho ďalších.
Úprava záhrady
Máte na pozemku či záhrade strmší svahovitý terén? Plánujete upraviť svah čo najjednoduchšie, rýchlo a efektívne? Spevnenie svahu prírodnou sieťovinou je ekonomickou variantov. Za priaznivú cenu dokážete aplikovať georohož na väčšiu plochu ako pri iných alternatívach protieróznej ochrany.
Úprava záhrady
Ak plánujete spevniť príjazdovú cestu, vytvoriť zelené parkovanie pre automobily či spevniť plochu zelenej terasy pre vonkajšie sedenie, potom sú zatrávňovacie tvárnice a rohože ideálnou voľbou. Plastovú zatrávňovaciu rohož položíte veľmi jednoducho a rýchlo. Určené aj na vytvorenie parkovacích zón.
Úprava záhrady
Neviditeľný plastový obrubník predstavuje ideálne riešenie pokiaľ chcete na záhrade oddeliť dve rôzne plochy. Sú dobrým pomocníkom pri úpravách a budovaní záhrad. Oproti klasickým betónovým obrubníkom majú veľa predností, ktoré sú nižšie zhrnuté do niekoľkých bodov.
Úprava záhrady
Neviete sa rozhodnúť akú tieniaciu textíliu zvoliť na Váš plot? Chcete sa primárne chrániť pred slnkom, mať úplne súkromie a zabrániť zvedavým pohľadom Vašich susedov?
Úprava záhrady
Možno tiež stojíte pred otázkou mám si dať živý trávnikový koberec alebo vysievaný trávnik? Existujú aj iné alternatívy podobné kobercovému trávniku? Zvažujete rôzne pre a proti, kalkulujete aj s cenou? Poukazujeme na výhody a nevýhody kobercového trávnika a porovnáme ho s alternatívou GrassTex.
Článkov na stránku 153045

logo visalogo mastercardlogo platobná brána comgate

logo rainbird    logo wiper    logo hunterSphere

Náš príbeh

OZY záhradniny sú tu pre Vás či už ste záhradný nadšenec, realizátor, záhradníctvo, alebo prevádzkujete eshop so záhradníckym sortimentom. Našou prioritou je Vám prinášať produkty a služby vysokej kvality, aby ste Váš problém vyriešili natrvalo. Vďaka kvalitným produktom a Vám - našim stálym zákazníkom  sa nám neustále darí prinášať novinky v oblasti záhradníctva na slovenský trh.

Široký sortiment pre vaše domy a záhrady. Okrem záhradkárskych potrieb v našej ponuke nájdete aj gumovú dlažbu, detské šmýkačky, fotovoltiku a iné. Objednajte si niečo z nášho e-shopu alebo nás navštívte v našej kamennej predajni v Žiline.

Našou odmenou sú spokojní zákazníci.

Tešíme sa na vás!

Váš OZY team.

Kde nás nájdete

OZY s.r.o.
Pavla Mudroňa 5
010 01 Žilina

Nájdete nás aj na MALL.SK

Kontakty
Logo
OZY pre domy a záhrady
Po-Pia 8:00-16:00hod
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk