slovakia flagczech flag
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia 8:00-11:20, 12-16:30hod
0 ks
za € 0,00
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Substráty a mulčovacia kôra
  3. Kvetinový substrát 50l

Kvetinový substrát 50l

Rašelinovo-kokosový substrát pre okrasné rastliny

Spôsob použitia: Ak je substrát pri otvorení vysušený - navlhčite ho. Pri vysádzaní rastlín do nádob najprv prikryte otvor na odtok vody, na dno nádob... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Doba dodania
Doručenie 28.09.2022 do 15:00. Objednajte dnes do 24:00
€ 5,87
€ 4,89
bez DPH
ks
Číslo produktu:327010B
Výrobca:Floratin
Hmotnosť:19,20 kg
Kompletné špecifikácie

Spôsob použitia: Ak je substrát pri otvorení vysušený - navlhčite ho. Pri vysádzaní rastlín do nádob najprv prikryte otvor na odtok vody, na dno nádoby dajte vrstvu substrátu a až potom vysádzajte rastliny. Doplňte substrát a dobre ho pritlačte ku koreňovému balu. Nakoniec dosypte nádobu tak, aby horná vrstva substrátu bola kyprá. Pri vysádzaní na hriadky doplňte substrát na potrebnú výšku alebo odoberte nevhodnú pôdu a nahraďte ju substrátom. Po vysadení rastliny polejte. Po 4-6 týždňoch začnite s prihnojovaním. 

Obsah rizikových látok: Obsah rizikových prvkov neprekračuje zákonom stanovené limity platné v krajine vydania certifikátu.

Podmienky skladovania: Výrobok skladujte v suchých vetrateľných skladoch, v pôvodných neporušených obaloch oddelene od ostatných hnojív, potravín, krmív a dezinfekčných prostriedkov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Pokyny pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci: Je potrebné zachovávať bežné zásady osobnej hygieny a bezpečnosti práce. Pri práci nejedzte, nepite a nefajčite. Používajte ochranné rukavice. Po skončení prác si vždy dôkladne umyte ruky pod vodou a mydlom a pokožku ošetrite reparačným krémom. 

Prvá pomoc: Pri zasiahnutí očí si ich vymyte prúdom čistej vody. Pri náhodnom požití si vypláchnite ústa pitnou vodou. Pri zasiahnutí pokožky ju opláchnite vodou a mydlom. Vo vážnejších prípadoch - hlavne pri alergických reakciách a požití vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte lekárovi obal výrobku.

Spôsob likvidácie obalov: Obaly odporúčame odovzdať do organizovaného zberu druhotných surovín.

Doba použiteľnosti: 3 roky od dátumu výroby pri skladovaní v pôvodných obaloch.

Balenie: 50 l

50l univerzálny kvetinový substrát vystačí na:

2,5 m2 pri 2 cm vrstve,
1 m2 pri 4 cm vrstve.

 

Chemické a fyzikálne vlastnosti

VlastnosťHodnota
Vlhkosť v %61
Podiel popola v %5,2
Hodnota pH (H2O)5,7 - 6,8
Dusík (N) mg/l

180 

Fosfor (P2O5) mg/l88
Draslík (K2O) mg/l370
Podiel org. látok94,8
Frakcia0 - 40
Horčík (Mg) mg/l324
Vápnik (Ca) mg/l480

       

 

Náš príbeh

OZY záhradniny sú tu pre Vás či už ste záhradný nadšenec, realizátor, záhradníctvo, alebo prevádzkujete eshop so záhradníckym sortimentom. Našou prioritou je Vám prinášať produkty a služby vysokej kvality, aby ste Váš problém vyriešili natrvalo. Vďaka kvalitným produktom a Vám - našim stálym zákazníkom, sa nám neustále darí prinášať novinky v oblasti záhradníctva na slovenský trh.

Široký sortiment pre vaše domy a záhrady. Okrem záhradkárskych potrieb v našej ponuke nájdete aj gumovú dlažbu, detské šmýkačky či elektrokolobežky. Objednajte si niečo z nášho e-shopu alebo nás navštívte v našej kamennej predajni v Žiline.

Našou odmenou sú spokojní zákazníci.

Tešíme sa na vás!

Váš OZY team.

Kde nás nájdete

OZY s.r.o.
Pavla Mudroňa 5
010 01 Žilina

Nájdete nás aj na MALL.SK

Kontakty
Logo
OZY pre domy a záhrady
Po-Pia 8:00-11:20, 12-16:30hod
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk