slovakia flagczech flag
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia 8:00-11:20, 12-16:30hod
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Substráty a mulčovacia kôra
  3. Kvetinový substrát 50l

Kvetinový substrát 50l

Rašelinovo-kokosový substrát pre okrasné rastliny

Spôsob použitia: Ak je substrát pri otvorení vysušený - navlhčite ho. Pri vysádzaní rastlín do nádob najprv prikryte otvor na odtok vody, na dno nádob... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Doba dodania
Doručenie 31.03.2023 do 15:00. Objednajte do zajtra do 10:00
6,08 €
5,07 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:327010B
Výrobca:Floratin
Hmotnosť:19,20 kg
Kompletné špecifikácie

Spôsob použitia: Ak je substrát pri otvorení vysušený - navlhčite ho. Pri vysádzaní rastlín do nádob najprv prikryte otvor na odtok vody, na dno nádoby dajte vrstvu substrátu a až potom vysádzajte rastliny. Doplňte substrát a dobre ho pritlačte ku koreňovému balu. Nakoniec dosypte nádobu tak, aby horná vrstva substrátu bola kyprá. Pri vysádzaní na hriadky doplňte substrát na potrebnú výšku alebo odoberte nevhodnú pôdu a nahraďte ju substrátom. Po vysadení rastliny polejte. Po 4-6 týždňoch začnite s prihnojovaním. 

Obsah rizikových látok: Obsah rizikových prvkov neprekračuje zákonom stanovené limity platné v krajine vydania certifikátu.

Podmienky skladovania: Výrobok skladujte v suchých vetrateľných skladoch, v pôvodných neporušených obaloch oddelene od ostatných hnojív, potravín, krmív a dezinfekčných prostriedkov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Pokyny pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci: Je potrebné zachovávať bežné zásady osobnej hygieny a bezpečnosti práce. Pri práci nejedzte, nepite a nefajčite. Používajte ochranné rukavice. Po skončení prác si vždy dôkladne umyte ruky pod vodou a mydlom a pokožku ošetrite reparačným krémom. 

Prvá pomoc: Pri zasiahnutí očí si ich vymyte prúdom čistej vody. Pri náhodnom požití si vypláchnite ústa pitnou vodou. Pri zasiahnutí pokožky ju opláchnite vodou a mydlom. Vo vážnejších prípadoch - hlavne pri alergických reakciách a požití vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte lekárovi obal výrobku.

Spôsob likvidácie obalov: Obaly odporúčame odovzdať do organizovaného zberu druhotných surovín.

Doba použiteľnosti: 3 roky od dátumu výroby pri skladovaní v pôvodných obaloch.

Balenie: 50 l

50l univerzálny kvetinový substrát vystačí na:

2,5 m2 pri 2 cm vrstve,
1 m2 pri 4 cm vrstve.

 

Chemické a fyzikálne vlastnosti

VlastnosťHodnota
Vlhkosť v %61
Podiel popola v %5,2
Hodnota pH (H2O)5,7 - 6,8
Dusík (N) mg/l

180 

Fosfor (P2O5) mg/l88
Draslík (K2O) mg/l370
Podiel org. látok94,8
Frakcia0 - 40
Horčík (Mg) mg/l324
Vápnik (Ca) mg/l480

logo visalogo mastercardlogo platobná brána comgate

logo rainbird    logo wiper    logo hunterSphere

Náš príbeh

OZY záhradniny sú tu pre Vás či už ste záhradný nadšenec, realizátor, záhradníctvo, alebo prevádzkujete eshop so záhradníckym sortimentom. Našou prioritou je Vám prinášať produkty a služby vysokej kvality, aby ste Váš problém vyriešili natrvalo. Vďaka kvalitným produktom a Vám - našim stálym zákazníkom  sa nám neustále darí prinášať novinky v oblasti záhradníctva na slovenský trh.

Široký sortiment pre vaše domy a záhrady. Okrem záhradkárskych potrieb v našej ponuke nájdete aj gumovú dlažbu, detské šmýkačky, fotovoltiku a iné. Objednajte si niečo z nášho e-shopu alebo nás navštívte v našej kamennej predajni v Žiline.

Našou odmenou sú spokojní zákazníci.

Tešíme sa na vás!

Váš OZY team.

Kde nás nájdete

OZY s.r.o.
Pavla Mudroňa 5
010 01 Žilina

Nájdete nás aj na MALL.SK

Kontakty
Logo
OZY pre domy a záhrady
Po-Pia 8:00-11:20, 12-16:30hod
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk