- AUTOMATICKÉ KOSAČKY
- PRE VÁŠ TRÁVNIK a ZÁHONY
- TIENIACE SYSTÉMY
- ZÁVLAHA
- PRÍPRAVKY DO BAŹENA A JAZIERKA
- FILTRE NA VODU
- OCHRANA PROTI ŠKODCOM
- ZEMNÉ SKRUTKY
- PRE DETSKÉ IHRISKÁ
- KOMPOSTÉRY A ZBERNÉ NÁDOBY
- PESTOVANIE
- TECHNIKA PRE DOM, ZÁHRADU A ZÁBAVU
- VIANOCE
- RELAX V ZÁHRADE
- OSTATNÉ POMÓCKY A NÁRADIE
- ZIMNÝ SORTIMENT
- Úvod
- Záhradné pômôcky
- Doplnky
- Lepidlá na umelé trávniky
- Lepidlo na umelé trávniky dvojzložkové | kýblik | 15kg | 50bm
Lepidlo na umelé trávniky dvojzložkové | kýblik | 15kg | 50bm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar5
- Lepidlo na umelé trávniky dvojzložkové | kýblik | 15kg | 50bmNa externom sklade (do 3 pracovných dní)86,94 €72,45 € bez DPH
Lepidlo ku podlepovacej páske. Páska nelepí samostatne, je potrebné k nej použiť aj toto lepidlo na báze polyuretánu. Možno lepiť spoje aj kraje plochy. Pod trávnik ide drsná strana. Lepidlo môžte naniesť aj obojstranne pri lepení na betón/asfalt.
Lepidlo je dvojzložkové, treba si ho miešať po malých častiach, aby nezatvrdlo počas realizácie. Zložka A (lepidlo) má hmotnosť 15,39 kg, zložka B (tužidlo) má hmotnosť 1,71 kg.
Po aplikácií tužidla je doba spracovania lepidla pri 20 °C približne 45-60 minút. Po 4 až 6 hodinách je možné po trávniku chodiť a po 24 až 48 hodinách je možné ho plne zaťažiť.
Za žiadnych okolností neaplikujte za dažďa, lepidlo spolu s tužidlom by Vám nevytrvrdlo správne, dostala by sa tam voda a nelepilo by tak ako má!
UPOZORNENIE: Je potrebné, aby sa voda pod trávnikom nedržala, ale odchádzala. Preto umelý trávnik ukladajte vždy na štrkové lôžko, alebo vyspádovaný betón/asfalt.