Logo
Potrebujete poradiť?
(Po - Pia | 7:30 - 16:00)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Dopravu do 30kg máte ZADARMO
  1. Úvod
  2. Robotické zariadenia
  3. Robotické vysávače
  4. Príslušenstvo k robotickým vysávačom
  5. ECOVACS DEEBOT univerzálny čistiaci prostriedok pre 2v1 robotické vysávače, fľaša 110 ml

ECOVACS DEEBOT univerzálny čistiaci prostriedok pre 2v1 robotické vysávače, fľaša 110 ml

  • Novinka

DSO010021

Originálny ECOVACS univerzálny čistiaci prostriedok pre 2v1 robotické vysávače v balení 110 ml účinne odstraňuje škvrny na všetkých typoch podláh, je bezpečný pre domácnosť a zanecháva lesklý povrch bez zvyškov. celý popis
Dostupnosť:
Skladom na odoslanie
9,90 €
/ ks
8,05 €
bez DPH
Číslo produktu:EV-KAT-DSO010021
EAN kód:6943757615759
Strážiť cenu / dostupnosť
  • Info
  • Parametre
  • Recenzie 0
  • Diskusia 0
  • ECOVACS DEEBOT univerzálny čistiaci prostriedok pre 2v1 robotické vysávače, fľaša 110 ml
    ECOVACS DEEBOT univerzálny čistiaci prostriedok pre 2v1 robotické vysávače, fľaša 110 ml
    Skladom na odoslanie
    9,90 €
    / ks
    8,05 € bez DPH
Info

Originálny ECOVACS čistiaci prostriedok na čistenie pevných podláh so špeciálnou receptúrou navrhnutou pre všetky typy 2v1 robotických vysávačov. Málo penejúci, určený na každodenné čistenie, s prirodzenou a sviežou vôňou Wild Bluebell.

Čistiaci prostriedok je vhodný pre všetky typy podláh vrátane laminátu, linolea, vinylu, kameňa, terazzo, mramoru a keramických dlaždíc.

Laboratórne testy potvrdili, že pri dlhodobom používaní nedochádza k poškodeniu robota a nemajú sa ani ďalšie negatívne účinky. Na základe certifikácií REACH a ROSH nepoškodzuje podlahu, nedráždi pokožku, je netoxický a bezpečný pre ľudí aj domáce zvieratá.

Špeciálna receptúra obsahuje iónové povrchovo aktívne látky, ktoré účinne odstraňujú bežné škvrny, ako sú prach, káva, sójová omáčka a pod. Zanecháva lesklú podlahu bez zvyškov, lepivosti alebo usadenín.

ECOVACS univerzálny čistiaci prostriedok pridajte priamo do nádržky na vodu robota alebo stanice podľa inštrukcií uvedených na jeho obale. Pri čistení podláh vždy dodržiavajte inštrukcie na údržbu od výrobcu alebo dodávateľa podlahy.

Určený na použitie so všetkými 2v1 robotickými vysávačmi dostupnými na trhu.

Balenie: fľaša 110 ml

Parametre
VýrobcaECOVACS
ZnačkaECOVACS
Modelový radDEEBOT
Tovar zaradený v kategóriách

Potrebujete poradiť?

robotické kosačky Wiperrobotické kosačky Belroboticszávlahové systémy Hunterzávlahové systémy Rainbirdtrávne osivá Barenbrug

Náš príbeh

OZY záhradniny sú tu pre Vás či už ste záhradný nadšenec, realizátor, záhradníctvo, alebo prevádzkujete eshop so záhradníckym sortimentom. Vďaka kvalitným produktom a Vám - našim stálym zákazníkom sa nám neustále darí prinášať novinky v oblasti záhradníctva na slovenský trh.

Široký sortiment pre vaše domy a záhrady. Objednajte si z nášho e-shopu alebo nás navštívte v kamennej predajni v Žiline.

Kde nás nájdete

OZY s.r.o.
Pavla Mudroňa 5
010 01 Žilina

Navigácia na predajné miesto

Kontakty
Logo
OZY pre domy a záhrady
(Po - Pia | 7:30 - 16:00)
© 2026 OZY s.r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk