slovakia flagczech flag
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia 8:00-11:20, 12-16:30hod
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Objednávka do 30kg nad 250 €: Doprava zadarmo!

doprava zdarma od 250€ do 30kg

Pre našich zákazníkov sme prišli s ponukou dopravy zdarma ľahkých zásielok nad hodnotu 250 € s DPH, aby sme tak ponúkli aj túto alternatívu tam, kde je to v našich silách.  Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že 30 kg je dosť veľké množstvo tovaru, ktorý zákazník môže zakúpiť a dopravu získať úplne zdarma. Avšak, ak by sme sa rozhodli ponúkať dopravu zadarmo pre ťahšie / objedmovejšie zásielky, boli by sme nútení prenášať náklady na dopravu ťažších zásielok na ceny výrobkov, aby sme si udržali naše cenové podmienky férové a konkurencieschopné.

V našom portfóliu máme aj objemné a ťažké produkty, pri ktorých žiaľ podobnú akciu nevieme uplatniť, preto je tam to hmotnostné obmedzenie, ktoré momentálne zavádzame na jeden balík s váhou 30kg. Pokiaľ by sme sa rozhodli ponúkať dopravu zadarmo bez hmotnostného obmedzenie, museli by sme zvýšiť ceny produktov, aby sme si mohli dovoliť pokryť náklady na ťažšie zásielky.

Zvyšovanie cien by však nebolo férové voči našim zákazníkom, ktorí by tým pádom museli platiť viac aj v prípade, že si zakúpia menšie zásielky. Naším cieľom je ponúkať výrobky za spravodlivú cenu a zároveň zaručiť zákazníkom bezproblémovú a cenovo dostupnú dopravu. Takto ponúkame dopravu zdarma aspoň tam, kde je to možné ponúknuť.

V prípade, že budete potrebovať naceniť väčší objem tovaru mimo tejto akcie, obráťte sa na nás so žiadosťou o cenovú ponuku na tovar, prípadne individuálnu cenu prepravy (tovary na paletách), ktorá sa vo veľa prípadoch dá individuálne naceniť výhodnejšie.

Tipy a rady do záhrady

Výhody robotických kosačiek
Výhody robotických kosačiek
V súčasnej dobe sa robotické kosačky stávajú čoraz bežnejšou voľbou majiteľov záhrad a parkov. Tí, ktorí hľadajú spôsob, ako ušetriť drahocenný čas a ... čítať celé
Uvedenie robotickej kosačky po zime do prevádzky
Uvedenie robotickej kosačky po zime do prevádzky
Jar je už tu! To prináša starostlivosť o trávnik. Ak vlastníte robotickú kosačku a chcete ju spustiť po zime tak Vám prinášame tipy ako uviesť kosačku... čítať celé
Údržba trávnika na jeseň a kedy prestať kosiť pred zimou?
Údržba trávnika na jeseň a kedy prestať kosiť pred zimou?
Ako postupovať s údržbou trávnika na jeseň? Dokedy kosiť trávnik? Leto už končí a kladiete si otázku či ešte kosiť? Ak prestanete kosiť v správny čas,... čítať celé
Humac® Agro - Prírodné hnojivo ako stimulátor úrodnosti pôdy
Humac® Agro - Prírodné hnojivo ako stimulátor úrodnosti pôdy
Prírodné hnojivo Humac Agro ponúka nový pohľad na pôdu a pestovanie rastlín. Hnojivo prispieva k efektívnejšiemu pestovaniu a má pozitívny vplyv na ži... čítať celé

logo visalogo mastercardlogo platobná brána comgate

logo rainbird    logo wiper    logo hunterSphere

Náš príbeh

OZY záhradniny sú tu pre Vás či už ste záhradný nadšenec, realizátor, záhradníctvo, alebo prevádzkujete eshop so záhradníckym sortimentom. Našou prioritou je Vám prinášať produkty a služby vysokej kvality, aby ste Váš problém vyriešili natrvalo. Vďaka kvalitným produktom a Vám - našim stálym zákazníkom  sa nám neustále darí prinášať novinky v oblasti záhradníctva na slovenský trh.

Široký sortiment pre vaše domy a záhrady. Okrem záhradkárskych potrieb v našej ponuke nájdete aj gumovú dlažbu, detské šmýkačky, fotovoltiku a iné. Objednajte si niečo z nášho e-shopu alebo nás navštívte v našej kamennej predajni v Žiline.

Našou odmenou sú spokojní zákazníci.

Tešíme sa na vás!

Váš OZY team.

Kde nás nájdete

OZY s.r.o.
Pavla Mudroňa 5
010 01 Žilina

Nájdete nás aj na MALL.SK

Kontakty
Logo
OZY pre domy a záhrady
Po-Pia 8:00-11:20, 12-16:30hod
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk