Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení s cieľom uľahčiť Vám používanie naších stránok. Nastavenia cookies môžete kedykoľvek zmeniť v nastavení vášho prehliadača.
OK

RÝCHLY KONTAKT

OZY s.r.o.
Pavla Mudroňa 5
010 01, Žilina
tel: +421 917 757 403
napíšte nám

Najžiadanejšie

Vaša cena € 7,98
skladom
Vaša cena € 0,16
skladom

Úvod » Živé Vianočné Stromčeky

Živé Vianočné Stromčeky

Predaj Živých Vianočných stromčekov cez internet začne už v sobotu, 5. 12. 2015!

ONLINE predaj živých Vianočných stromčekov SKONČIL 18.12.2015 o 12:00!

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru, ktorú ste nám prejavili, tým že ste využili možnosť objednať si stromček cez internet. Prajeme Vám Krásne a požehnané Vianoce, rodinnú pohodu a Šťastný a úspešný nový rok 2016.

Po úspešnom minuloročnom predaji vianočných stromčekov cez internet sme pre Vás aj tento rok pripravili predaj Živých vianočných stromčekov cez internet. Bez obáv si vyberiete svoj krásny vianočný stromček a my Vám ho pošleme kuriérom priamo domov.

U nás si vyberie každý, v ponuke máme Normandské jedle od 150cm až po 250cm (iba 250cm kvôli zabezpečeniu prepravy bez poškodenia).

Vianočný stromček cez internet?

Áno, jednoducho a rýchlo. Iba pár klikov a stromček máte doma do troch pracovných dní.

Prečo iba Normandské jedle?

Normandská jedla je veľmi vďačný vianočný stromček, lebo vydrží najdlhšie zo všetkých predávaných živých vianočných stromčekov a krásne prevonia celú domácnosť.

Ako je to s kvalitou, keď si stromček neviem vybrať osobne?

Vo Vami zvolenej kategórie vyberieme podľa Vašich predstáv stromček, ktorého fotku Vám pošleme na schválenie. Po schválení Vám stromček zabalíme a pošleme expresne kuriérskou službou.

Cena dopravy?

Cena stromčeka na internete zahŕňa orezanie stromčeka do stojanu, balné náklady a benefitom navyše je doprava ZADARMO v rámci celej SR!

Osobný odber

možný na adrese: viď kontakty. Každý deň až do vypredania od 9:00 do 18:00! V ponuke Normandské Jedličky, Čierne Borovice a Smreky obyčajné.

 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZADARMO


DOPRAVA ZADARMO


DOPRAVA ZADARMO


DOPRAVA ZADARMO


DOPRAVA ZADARMO


DOPRAVA ZADARMOMTk0YTNm