Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia 8-11:20, 12-16:00hod
0 ks
za € 0,00
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Čo napísali naši zákazníci na možnosť zakúpenia vianočného stromčeku cez internet

Alena Kukurová:

živý vianočný strom pána Hanáka

„Dobrý deň,
nákup hodnotím ako perfektný, rozhodla som sa pre nákup v pondelok pred vianocami a bez problémov bol stromček doručený do vianoc. Ďakujem Kukurova“

Frantisek Chovan:

„Dobrý deň prajem.
S nákupom stromčeka som bol veľmi spokojný. Ľudia u Vás vo firme boli veľmi ochotní. Nemusíte mi ani nič posielať, nerobím to kvôli tomu. Jednoducho som bol spokojný. Ďakujem Vám a ostavam s pozdravom F. Chovan“

Peter Trojan:

„Ďakujem Vám za dodanie vianočného stromčeka. Bol krásny. Dodanie ako aj komunikácia a výber stromčeka prebehol úplne super. Skvelá služba. Môžem vás každému iba odporučiť. 
Ešte raz vám ďakujem.“

Stanislav Hanák:

živý vianočný strom pána Trojana

„Dobrý večer,stromček už beriem od Vás 2. rok a som maximálne spokojný. Určite odporúčam a objednám i o rok. Ďakujem. S pozdravom Stanislav Hanák“

Peter Jurik:

„Dobrý deň,
ďakujem za opýtanie. Komunikácia s vami bola vždy vynikajúca a pre mňa radostná.
Čo sa stromčeka týka, bol pekný a presne ten, co som si vybral a aký som chcel. Dokonca aj doprava, ako ste  ma informovali o predvianočnom zhone, bola v poriadku v rámci avizovaného zdržania. Akurát na Štefana už začal vykazovať známky oschnutia a na Novy rok bol už úplne suchý. A to som ho ešte aj odrezal 1cm a zalieval pravidelne. Keď som ho na 3 kralov daval dole, už sa mu nedali ohnut ani haluzky. Ale nemám s takýmito stromčekami skúsenosť, do teraz sme mali taký maličký v kochlíku. Možno by bolo lepšie ho nechat na loggi cez noc vo vode. Ja som ho zdobil asi po hodinouvej prestávke na loggi, keďže prisiel o deň neskôr.
Ale na budúci rok nám bude stačiť menší :) Ďakujem za porozumenie S pozdravom, Jurik“

Katarina Vilnerova:

živý vianočný strom pani Vilnerovej

„Dobrý deň,
Stromček ktorý som si objednala z Vašho eshopu vyzeral podľa mojích predstáv. Taktiež komunikácia s Vami bola na úrovni ohladne stromčeka aj dorucenie bolo podľa dohody bez nejakych problémov. S pozdravom Katarina“

Jaroslav Novotný:

„komunikácia s vašim obchodom bola naozaj profesionálna. Keďže som stromček objednával z dovolenky, tak mi vyhovovala online objednávka. Foto stromčeka a dodanie podľa dohodnutých inštrukcií. Veľká spokojnosť. Môžem odporučiť. Ďakujeme J.N.“

Ing.Jozef Tunega:

 

„Dobrý deň p.Mikolaj, prečítal som si niektoré hodnotenia Vášho predaja živých vianočných stromčekov a už nemám čo k tomuto hodnoteniu dodať. Bol som spokojný aj s dodaním podľa dohody / pozdravujem paniu,ktorá so mnou telefonovala/,ako aj s kvalitou, bez foto. Dôveroval som Vášmu obchodu, hoci som objednával stromček prvýkrát. Určite to zopakujem. Ďakujem.
S pozdravom Ing.Jozef Tunega“

Luba Javorkova:

živý vianočný strom pána Somolanyiho

„Dobrý deň,
už druhý rok sme kupovali živé stromčeky od Vás. Servis so zasielaním fotiek, možnosť výberu a milú komunikáciu s pani Kasajovou na telefóne hodnotím len pozitívne. Všetko prebehlo OK, nemám pripomienky. Ak prepravca niečo poplietol, za to Vy nemôžete. Ešte raz ďakujem a tešíme sa opäť v Decembri. S pozdravom Javorkova.“

Ľubo Somolanyi:

Dobry den pan Mikolaj,
celkovo som s nákupom nadpriemerne spokojný, viď detaily nižšie:

objednanie 10/10
dodanie 9/10
kvalita stromčeka 10/10
komunikácia 10/10

Ďakujem a prajem príjemný deň, Ľubo Somolanyi

Emil Polák:

S vašou službou pri kúpe a doručení vianočného stromčeka som bol veľmi spokojný. V decembri som objednával aj pre syna na inú adresu, platil som oba ja, a oba stromčeky došli na adresu určenia. Aj ďalšie Vianoce rátam s Vašou službou a preto Vám prajem, nech sa Vám vo Vašom podnikaní darí. S pozdravom Emil Polák.

Zuzana Kučerová:

živý vianočný strom pána Poláka

Dobrý deň,
tak ako som už hodnotila na facebook stránke, tak iba zopakujem, že s touto službou som sa stretla prvýkrát a bola som nadmieru spokojná. Komunikovala som s pani Kasajovou a bola som informovaná o každom kroku počnúc zadaním pred-objednávky až po jej finálne doručenie v podobe nádherného stromčeka. Využila som aj možnosť zaslania fotiek stromčekov vopred, podľa ktorých som si vybrala ten náš. Ste tím ozajstných profesionálov a ak bude táto možnosť dostupná aj tento rok(2018), určite ju využijeme :-) Ďakujem. Prajem všetko dobré a veľa spokojných zákazníkov. S pozdravom, Z. Kučerová.

Ľubomír Urich:

Ďakujem bol som spokojný. Len možno keby sa dalo o troška viac kmene frázovať. inak som bol spokjný aj s výberom aj kvalitou. ešte raz dakujem.

Martin Črep:

Dobrý deň, dnes som rozbalil stromček a chcem sa vám veľmi pekne poďakovať, je nádherný. Krasne sviatky Vám prajem. S pozdravom Martin Črep.

Rastislav Koutenský:

 

„Dobrý deň,
S celou realizáciou objednávky, t.j. online objednanie cez WEB, výber stromčeka a jeho doručenie som spokojný, celé to fungovalo dobre. Rovnako som spokojný s kvalitou - úprava frézovaním a aj samotná kvalita stromčeka. Stromček bol (vlastne ešte je) zdravý, symetrický a do dnešného dňa ešte stále zdobí náš park (máme ho v exteriéry a vyzerá stále sviežo - žiadne vysychanie alebo opadávanie ihličia). S týmto všetkým som veľmi spokojný.
Jedinú pripomienku mám k cene - tá bola vyššia ako predaj v reťazcoch v BA.
S pozdravom R.Koutenský“

 

Vladimir Palčovič:živý vianočný strom pána Palčoviča

"So stromcekom som bol absolutne spokojny, splnal moje predstavy o velkosti aj hustote. Za tu cenu urcite si stromcek od Vas kupim aj nasledujuce Vianoce! Este raz velka vdaka, Vlado"

 

PhDr. Emil Polák:

"Dobrý večer, pán Mikolaj,
objednali sme si u vás živý vianočný stromček už druhý rok a so službou sme spokojní. Prvý rok sme žiadali aj fotografiu ponúkaného stromčeka, vlani sme to už nevyužili, takže ho bolo treba trochu "natočiť". Ale inak zodpovedal našej predstave a aj cene iných predajcov stromčekov. Ak budeme aj na ďalšie Vianoce chcieť mať stromček, určite si ho u vás objednáme. S pozdravom, Emil Polák"

Ladislava Morvaiová:

"Dobrý deň,
neviem, či hodnotenie malo byť písané priamo na stránku, alebo ako odpoveď na email. Ale každopádne s nákupom vianočného stromčeku u Vás som bola maximálne spokojná a ak bude taká možnosť i tento rok(2017), určite si nákup zopakujem. Perfektná komunikácia. Dokonca mi pani poslala aj foto, hoci som písala, že nemusí. Stromček bol krásny, hustý a nie dlho zrezaný. Doručenie rýchle a v poriadku. Naozaj som bola spokojná a hlavne môj syn :). Vďaka za takéto služby. Želám veľa len spokojných zákazníkov. Morvaiová"

Ponuka živých vianočných stromčekov

Vladislav Čemes:

"Vážený pán Mikolaj, ja som bol veľmi spokojný, stromček bol doručený veľmi rýchlo, vo vyhovujúcej kvalite, mienim využiť Vaše služby aj v budúcnosti.,,S pozdravom PhDr. Vladislav Čemes."

Soňa Vráblová:

"Dobrý deň,
spolupráca s vašim obchodom bola naozaj úžasná. Celý proces od zadania objednávky až po dodanie vianočného stromčeka bol profesionálny a veľmi spokojná som bola najmä s komunikáciou z vašej strany. Slečna v telefóne bola príjemná, vo všetkom ste mi vyšli v ústrety, dokonca kuriér mi stromček doniesol až do bytu a bol naozaj prekrásny. Keďže máme malé bábo, toto bol super spôsob, ako ušetriť čas a námahu a pripraviť drobcovi prvé krásne Vianoce. Ešte raz ďakujem a želám všetko dobré a aby ste si zachovali tento ľudský spôsob podnikania. S pozdravom Soňa Vráblová"

Mária Bittnerová:

"Dobrý deň, s celým procesom kúpy vianočného stromčeka vo Vašej spoločnosti počnúc výberom,
rýchlosťou dodania (aj zabalením), komunikácou aj Vašou ústretovosťou som bola spokojná.
Stomček bol veľmi pekný, bez problémov vydržal až do januára a robil nám radosť.
Rozhodne by som Vašu spoločnosť odporučila. S pozdravom , Mária Bittnerová"

Gabriel Tóth:

"Dobrý deň.
Jedným slovom spokojnosť. S pozdravom Tóth G."

Pavol Hatala:

"Ďakujem a ohodnotenie z mojej strany čo sa týka nákupu u Vás bol exelentný. Doporučujem ďalším ktorý od Vás budú nakupovať. S pozdravom a želám pekný deň. Pavol Hatala"

Stanislav Hanák:

"Dobrý deň,
Stromček bol veľmi pekný. Maximálna spokojnosť i so stojanom. Veľmi dlho vydržal, prakticky až do 23. 1., keď už začali ovísať konáre. Určite odporúčam.... Objednám aj o rok ! S pozdravom, Stanislav Hanák"

Ľubica Galuščáková:

"Dobrý deň,
Vaše služby na kúpu vianočného stromčeka som využila druhýkrát a bola som veľmi spokojná. Komunikácia s pracovníkmi bola výborná. Preto by som sa chcela veľmi poďakovať celému stromčekovému a tímu a osobitne pani, ktorá mi telefonovala a s ktorou som o stromčeku na fotografii, ktorú ste mi poslali, hovorila. Vybrali ste krásny stromček. Stromček prišiel perfektne zabalený, nepoškodený. Stojan, ktorý som si kúpila je tiež výborný. Ďakujem za túto službu, veľmi mi pomohla. Prajem celému tímu všetko dobré. Ľubica Galuščáková"

pán Ondrovič:

"Všetci znami sa mi čudovali, prečo si chcem kúpiť vianočný stromček cez internet. Ja som im neoponoval a rozhodol som sa to risknuť :) a oplatilo sa. Prišiel nám krásna Normandská jedlička ktorá bola tak nádherná, že tieto Vianoce už nerozmýšľam nad inou variantou nákupu.

Držím Vám palce, je to úžasná služba, ktorá mi zabezpečila kľudné Vianoce bez zbytočného obiehania predajcov po Nitre.

P.s.: už aj zopar skeptikov sa ku mne pridalo ;).vianočný stromček normandská jedlička

S pozdravom, Ondrovič"

pani Fraňová:

"Dobrý deň, možnosť objednať si vianočný stromček cez internet je ,,fantastický nápad,, !!!! Nakoľko bol môj manžel minulé Vianoce pracovne v USA, bolo to pre mňa výborné riešenie! Stromček bol krásny, velmi dlho vydržal a moje dve deti boli nadšené zo živého stromčeka! A to že ste mi volali a mohla som si vybrať tvar a veľkosť stromčeka bol príjemný bonus! Máte výborné ceny a určite si od Vás stromček objednáme aj tento rok!!! Prajem pekný deň!! S pozdravom Fraňová"

pani Dvořáková:

"Dobrý deň,
včera som dostala jedličku a v stojane je naozaj  nádherná. Chcem sa Vám poďakovať za skvelú komunikáciu  so zákazníkom a službu, t.j. prípravu kmeňa stromčeka na vsadenie do stojana. Som milo prekvapená, že konečne sa obchodník  už aj na Slovensku stará o to, čo všade na svete je samozrejmosťou, aby  bol zákazník maximálne spokojný.vianocny strmcek Vašu stránku aj služby určite posuniem všetkým svojim známym a budem Vás odporúčať, ako skvelého dodávateľa.

Na jar 2015 si u Vás budem chcieť objednať poschodový kvetináč na bylinky v zelenej farbe, zaujala ma aj skladacia lopatka na sneh do auta ....a pod.

Škoda, že neponúkate aj výsevný substrát na bylinky, substráty na pestovanie balkónových jahôd, zeleniny (paradajky, paprika), nejakú drenáž do kvetináčov a žlté lapače čiernych mušiek. Želám Vám príjemné  prežitie vianočných sviatkov v kruhu rodiny, veľa zdravia, šťastia a veľa, veľa, veľa spokojných zákazníkov v roku 2015 !"

Ponuka živých vianočných stromčekov

pani Hanakovičová:

"Dobry den, s nakupom, komunikaciou s obchodom aj so samotnym stromom sme boli spokojni."

pán Kubove:

"Dobrý večer. S nákupom u vás som bol spokojný. Dobrý bol aj čas výdaja, keďže mi to vyhovuje len po 16:00. Pán, ktorý stromček pripravil, mi ho aj naložil do auta. Stromček vydržal pekne 3 týždne. Ďakujem"

pani Suchá:

"Dobry den, chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za nádherný vianočný stromček, v utorok dorazil ;-)
Je naozaj krásny, po mnohých rokoch budem mať opať živý vianočný stromček!!! Veľmi sa teším ;-)
Prajem Vám krásne vianočné sviatky a do nového roku len to najlepšie!!!
ĎAKUJEM"

 

vianočné stromčeky pripravené na odoslanie kuriérom

Chcem si rezervovať vianočný stromček už dnes!

Pán Mikula:

vianočný stromček normandská jedlička pre pána Mikulu"Dobrý deň, s nákupom živého vianočného stromčeku z Vašej internetovej stránky som bol veľmi spokojný. Vaša stránka je prehľadná a jednoduchá, tak s objednaním nebol problém. Na druhý deň ste zasielali mailom foto stromčeka, čo je pre klientov plus, keďže nekupujú mačku vo vreci a vedia čo môžu očakávať. Ak si spomínam dobre, tak doručenie bolo nasledujúci deň a prebehlo bez akýchkoľvek problémov. Stromček bol krásny a vydržal až do troch kráľov bez výrazného padania ihličia.

Nákup stromčeka cez web som volil z dôvodu mojej pracovnej zaneprázdnenosti a vlastne aj pohodlnosti riešiť výber a prevoz stromčeka z parkoviska hypermarketu až domov...:) Mnoho známych bolo príjemne prekvapených, že stromček pochádza z e-shopu.

Živý vianočný stromček budem aj tento rok kupovať prostredníctvom Vašej stránky z dôvodu: vyhovujúca cena+kvalita stromčeka+rýchly zákaznícky servis+pohodlné dodanie až domov.

Týmto Vám chcem poďakovať za spríjemnenie vianočných sviatkov a prajem Vám veľa obchodných úspechov.

S pozdravom Mikula"vianočný stromček normandská jedlička pre pána Poláka

Pán Polák:

"s celým priebehom objednávania a doručenia zásielky, ako aj s kvalitou stromčeka som bol veľmi spokojný a ak pri tejto službe zostanete, využijem ju aj budúce Vianoce. Istý problém vznikol pri osadzovaní stromčeka do stojana, pretože kmeň nebol zbavený rôznych výstupkov a nerovností a hoci asi spĺňal tých 11 cm, čo som uviedol,  musel som si pomôcť pílkou. Ak by som uviedol povedzme 10 cm, asi by som ho tam bez problémov dal. A toto pri predaji stromčekov, kde som kupoval dovtedy, vedia, stojany tam majú a orežú ho tak - aj zbavia kôry, aby sa bez problémov dal osadiť. Dúfam, že som to zrozumiteľne opísal.

S pozdravom Polák"

Pán Volf:

"S nakupom na Vasej stranke som nadmieru vianočný stromček normandská jedlička pre pána Volfaspokojny. (Od objednavky az po dorucenie). Stromcek bol velmi pekny a dlho vydrzal.

Kazde Vianoce som riesil otazku ziveho stromceka, ale kedze som nikdy nemal cas, tak sme vzdy skoncili pri umelom.
Predaj zivych stromcekov cez internet bol velmi dobry napad. Dufam, ze Vam to vydrzi a buduce Vianoce budeme mat opat pekny zivy stromcek.

Dakujem Volf"

Pani Valášková:

"Dobrý večer, ďakujem za zaslaný stromček. Po viacerých rokoch s umelým stromčekom sme si posledné Vianoce užívali so živým stromčekom. Dodali ste mi pekný stromček podľa mojich predstáv, bol dodaný podľa požadovaného termínu. Je to od Vás veľmi dobrá služba. V budúcnosti si však budem musieť zaobstarať (to je ale moja starosť) nový stojan, do ktorého sa bude dať naliať voda, aby stromček nezačal prílišvianočný stromček normandská jedlička pre pani Valáškovú skoro ovísať. Srdečná vďaka ešte raz.

S pozdravom Valášková"

Pán Routschka:

"TENTO ROK BOL STROMCEK NADHERNY :-).....MNOHI SI HO POMYLILI S UMELYM.  VDAKA. DOVI."

Pani Fencíková:

"Dobrý deň,
S vianočným stromčekom som bola veľmi spokojná, vydržal nám až do minulej soboty. Napriek tomu, že som si objednala stromček triedy B, bol podľa mňa veľmi pekný a neviem ako ešte krajšie dokážu byť stromčeky triedy A. Bola som milo prekvapená celým procesom od objednania, vianočný stromček normandská jedlička pre pána Routschkacez vybavenie až po doručenie. Bola to vôbec moja prvá kúpa živého stromčeka, takže to neviem porovnať, ale potešila ma ústretovosť a načasovanie podľa mojich požiadaviek. Už som vás aj stihla odporučiť známym.

S pozdravom, Fencíková"

Ponuka živých vianočných stromčekov

Pán Hanakovič:

"Dobry den, vsetko prebehlo bez problemov, vpodsate idealne, rychle dorucenie, kurier doniesol az pred dvere bytu, je to ovela lepsie ako vlacit ho v autobuse... Strom pekny, az moc, mozno by stacila aj druha trieda.

Urcite objedname aj tento rok."

Pani Pincelova:

"Dobry den, s vasim internetovym obchodom som bolavianočný stromček normandská jedlička pre pani Fencíkovú maximalne spokojna, ocenujem osobny pristup, rychle a bezproblemove dorucenie a takisto aj kvalitu dodaneho tovaru - stromcek bol urcite najkrajsi aky sme kedy mali Urcite odporucam.

S pozdravom Pincelova"

Pán Tóth:

"Dobrý deň. Môžem vyjadriť iba spokojnosť. Super!"

Pani Hrončeková:

"Dobrý deň, s nákupom a dodávkou vianočného stromčeka sme boli spokojní. Nespokojnosť nastala s dodaným vianočným stromčekom po 5-6-tich dňoch umiestneným vo vykukovanej miestnosti rod. domu. Pravdepodobne následkom tepla, kde bola miestnosť vykúrená na 21-22 stup. C začala savianočný stromček normandská jedlička pre pani Pincelovú uvolňovať zo stromčeka látka, ktorá začala dráždiť dýchacie cesty, následkom toho sme museli po 8 dňoch stromček odstrániť. Doteraz je vyložený v záhrade, kde necítiť žiaden zápach. Nedávame vinu predajcovi, ale pravdepodobne dodávateľ - pestovateľ ošetruje stromčeky postrekom proti opadávaniu ihličia. Podobné skúsenosti so zápachom mali aj príbuzní.
S pozdravom Hrončeková"

Pani Kabáčová:

"Maximálna spokojnosť, predajcovia boli veľmi milí, ochotní, stromček som mala prichystaný na dohodonutú hodinu a nebol problém, keď som si chcela pozrieť aj nejaký iný. S kúpou som veľmi spokojná - stromček je ešte aj dnes nádherný, ešte ho mám v obývačke?
Na budúci rok budem vianočný stromček kupovať opäť u Vás.
S pozdravom Kabáčová"

Pán Fašiang:

"Dobrý deň. Spokojnosť. Na fotky k vybratým stromčekom nejakė modelky.☺. S pozdravom Fašiang."

Pán Danišek:vianočný stromček normandská jedlička pre pána Masára

"Službu kúpy stromčeka cez interet som využil po prvýkrát, objednanie stromčeka bolo jednoduché, následná komunikácia s distribúciou bola promptná. Stromček prišiel v poriadku, podľa mojich predstáv, do Vianoc som ho mal vo vode a vydržal pekne zelený celé Vianoce. Som maximálne spokojný a odporúčam túto službu, pri ktorej sa nemusíte starať o to, ako dopravíte stromček od predajcu až domov."

Pani Deganova:

"Dobrý deň, bola som veľmi spokojná s Vašimi službami a aj s tovarom zakúpeným na Vašej stránke /živý vianočný stromček/. Prajem príjemný deň. S pozdravom Deganova"

Pán Masar:

"Pekny den, so sluzbou som bol spokojny, hlavne je dobre urobene to, ze objednavka stromceka je az po fotografii. Cize clovek vie, co dostane.
Dodavka tak isto v pohode. Mozno by som na Vasom mieste predaval aj stojany pod stromceky, nech ma clovek kompletnu sluzbu, ja som ho musel  zhanat inde. S pozdravom Masar"

Zobrazujem 1-20 z 20
 • TOP produkt
Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa A-Kategórie výška 125 - 150cm
Bežná cena € 29,77
€ 28,88
€ 24,07 bez DPH
€ 28,88
€ 24,07 bez DPH
PRED-OBJEDNÁVKA so zľavou -5%! (expedovať sa začne začiatkom decembra)
ks
 • TOP produkt
Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa A-Kategórie výška 150 - 175cm
Bežná cena € 35,77
€ 33,98
€ 28,32 bez DPH
€ 33,98
€ 28,32 bez DPH
PRED-OBJEDNÁVKA so zľavou -5%! (expedovať sa začne začiatkom decembra)
ks
 • TOP produkt
Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa A-Kategórie výška 175 - 200cm
Bežná cena € 42,77
€ 40,63
€ 33,86 bez DPH
€ 40,63
€ 33,86 bez DPH
PRED-OBJEDNÁVKA so zľavou -5%! (expedovať sa začne začiatkom decembra)
ks
 • TOP produkt
Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa A-Kategórie výška 200 - 225cm
Bežná cena € 52,77
€ 50,13
€ 41,78 bez DPH
€ 50,13
€ 41,78 bez DPH
PRED-OBJEDNÁVKA so zľavou -5%! (expedovať sa začne začiatkom decembra)
ks
  Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa A-Kategórie výška 225 - 250cm
  Bežná cena € 62,77
  € 59,63
  € 49,69 bez DPH
  € 59,63
  € 49,69 bez DPH
  PRED-OBJEDNÁVKA so zľavou -5%! (expedovať sa začne začiatkom decembra)
  ks
   Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa A-Kategórie výška 250 - 275cm
   Bežná cena € 75,77
   € 71,98
   € 59,98 bez DPH
   € 71,98
   € 59,98 bez DPH
   PRED-OBJEDNÁVKA so zľavou -5%! (expedovať sa začne začiatkom decembra)
   ks
   • TOP produkt
   Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa A-Kategórie výška 300 - 400cm
   Bežná cena € 176,60
   € 167,77
   € 139,81 bez DPH
   € 167,77
   € 139,81 bez DPH
   PRED-OBJEDNÁVKA so zľavou -5%! (expedovať sa začne začiatkom decembra)
   ks
   • TOP produkt
   Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa A-Kategórie výška od 400cm
   Bežná cena € 218,71
   € 207,77
   € 173,14 bez DPH
   € 207,77
   € 173,14 bez DPH
   PRED-OBJEDNÁVKA so zľavou -5%! (expedovať sa začne začiatkom decembra)
   ks
    Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa B-Kategórie výška 125 - 150cm
    Bežná cena € 26,77
    € 25,43
    € 21,19 bez DPH
    € 25,43
    € 21,19 bez DPH
    PRED-OBJEDNÁVKA so zľavou -5%! (expedovať sa začne začiatkom decembra)
    ks
     Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa B-Kategórie výška 150 - 175cm
     Bežná cena € 29,77
     € 28,88
     € 24,07 bez DPH
     € 28,88
     € 24,07 bez DPH
     PRED-OBJEDNÁVKA so zľavou -5%! (expedovať sa začne začiatkom decembra)
     ks
      Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa B-Kategórie výška 175 - 200cm
      Bežná cena € 35,77
      € 33,98
      € 28,32 bez DPH
      € 33,98
      € 28,32 bez DPH
      PRED-OBJEDNÁVKA so zľavou -5%! (expedovať sa začne začiatkom decembra)
      ks
      • TOP produkt
      Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa B-Kategórie výška 200 - 225cm
      Bežná cena € 42,77
      € 40,63
      € 33,86 bez DPH
      € 40,63
      € 33,86 bez DPH
      PRED-OBJEDNÁVKA so zľavou -5%! (expedovať sa začne začiatkom decembra)
      ks
       Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa B-Kategórie výška 225 - 250cm
       Bežná cena € 52,77
       € 50,13
       € 41,78 bez DPH
       € 50,13
       € 41,78 bez DPH
       PRED-OBJEDNÁVKA so zľavou -5%! (expedovať sa začne začiatkom decembra)
       ks
        Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa B-Kategórie výška 250 - 275cm
        Bežná cena € 62,77
        € 59,63
        € 49,69 bez DPH
        € 59,63
        € 49,69 bez DPH
        PRED-OBJEDNÁVKA so zľavou -5%! (expedovať sa začne začiatkom decembra)
        ks
        • TOP produkt
        Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa EXCLUSIVE výška 175 - 200cm
        Bežná cena € 52,77
        € 50,13
        € 41,78 bez DPH
        € 50,13
        € 41,78 bez DPH
        PRED-OBJEDNÁVKA so zľavou -5%! (expedovať sa začne začiatkom decembra)
        ks
         Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa EXCLUSIVE výška 200 - 225cm
         Bežná cena € 79,77
         € 75,78
         € 63,15 bez DPH
         € 75,78
         € 63,15 bez DPH
         PRED-OBJEDNÁVKA so zľavou -5%! (expedovať sa začne začiatkom decembra)
         ks
          Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa | Ferova ponuka | výška 125 - 140cm
          € 19,77
          € 16,48 bez DPH
          € 19,77
          € 16,48 bez DPH
          Na ceste od výrobcu
           Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa | Ferova ponuka | výška 140 - 165cm
           € 24,77
           € 20,64 bez DPH
           € 24,77
           € 20,64 bez DPH
           Na ceste od výrobcu
            Živý vianočný stromček - Normandská Jedľa | Ferova ponuka | výška 165 - 190cm
            € 29,77
            € 24,81 bez DPH
            € 29,77
            € 24,81 bez DPH
            Na ceste od výrobcu
             Živá vianočná jedľa v kvetináčí 125-150cm
             € 32,77
             € 27,31 bez DPH
             € 32,77
             € 27,31 bez DPH
             Momentálne nedostupné
             Produktov na stránku 214263
             Náš príbeh

             OZY záhradniny sú tu pre Vás či už ste záhradný nadšenec, realizátor, záhradníctvo, alebo prevádzkujete eshop so záhradníckym sortimentom. Našou prioritou je Vám prinášať produkty a služby vysokej kvality, aby ste Váš problém vyriešili natrvalo. Vďaka kvalitným produktom a Vám - našim stálym zákazníkom, sa nám neustále darí prinášať novinky v oblasti záhradníctva na slovenský trh.

             Našou odmenou sú spokojní zákazníci.

             Váš OZY team.

             Kde nás nájdete

             OZY s.r.o.
             Pavla Mudroňa 5
             010 01 Žilina

             Kontakty
             Logo
             OZY pre domy a záhrady
             Po-Pia 8-11:20, 12-16:00hod
             Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
             Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.