Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení s cieľom uľahčiť Vám používanie naších stránok. Nastavenia cookies môžete kedykoľvek zmeniť v nastavení vášho prehliadača.
OK

RÝCHLY KONTAKT

OZY s.r.o.
Pavla Mudroňa 5
010 01, Žilina
napíšte nám
+421 917 757 403
+421 950 743 553

Zľavnený tovar


Úvod » Nožnice na živé ploty

GardenGROOM sú nožnice na živý plot, ktoré Strihajú - Mulčujú a Zbierajú odrezky

Rodina plotových nožníc Garden GROOM je vhodným pomocníkom pre každého, kto má v záhrade kríky a živé ploty. Sú vhodné na úpravu živých plotov, ktorých priemer dreviny nepresahuje 20mm.

Tieto nožnice na živé ploty a kríky sú ľahké, majú skryté čepele, zbierajú odrezky pričom zmenšujú objem odpadu 1:10 oproti klasickým nožniciam na živý plot. Zároveň môžete odpad zo strihania použiť na kompostovanie alebo nastielanie záhonov.

Plotostrih GardenGROOM je vybavený systémom dvoch nezávislých spínačov, aby sa zabránilo poraneniu(potrebné ho držať dvoma rukami počas práce). A vďaka skrytej čepeli sa nemôže stať, aby ste presekli elektrický kábel.

Aj v Záhradkárovi si všimli naše jedinečné nožnice na živý plot GardenGroom. Aj touto cestou veľmi pekne ďakujeme za prejavenú dôveru redakcii mesačníka Záhradkár.

 

GardenGroom vo februárovom Záhradkárovi