Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení s cieľom uľahčiť Vám používanie naších stránok. Nastavenia cookies môžete kedykoľvek zmeniť v nastavení vášho prehliadača.
OK

RÝCHLY KONTAKT

OZY s.r.o.
Pavla Mudroňa 5
010 01, Žilina
napíšte nám
+421 917 757 403
+421 950 743 553

Najžiadanejšie

Vaša cena € 0,19
skladom
Vaša cena € 29,00
skladom
Vaša cena € 5,97
skladom

Zľavnený tovar


Úvod » Jazierková chémia » Baktérie do jazierka

Jazierková chémia / Baktérie do jazierka

Jazierkové baktérie Vám zabezpečia radosť z čistej vody vo Vašom záhradnom jazierku.

Baktérie plnia upratovaciu funkciu a prispievajú k čistote jazierka tým, že odburávajú všetky organické nečistoty z vody. Pomáhajú eliminovať látky, ktoré podporujú rast viacerych druhov riast (vláknitých a jednobunkových).

Prípravky Home Pond sú tvorené desiatkami druhov koncentrovaných baktérií určených do vodného prostredia jazierka, pričom odburávajú živiny (zapričiňujúce tvorbu rias) a nastolujú biologickú rovnováhu v jazierku.

Tieto baktériálne prípravky sú vhodné volené do našich klimatických podmienok na základe dlhoročných skúseností a testovaniu. Používajú sa druhy baktérií, ktoré sa prirodzene vyskytujú vo vodnom prostredí. Po aplikovaní jazierkových baktérií sa vytvára v jazierku biofilm, ktorý odburáva živiny, a tým očisťuje vodu od rôznych nečistôt.

Prípravky nie je možné predávkovať. Ich použitím veľmi jednoducho vyriešite Vaše problémy so záhradným jazierkom.

Pokiaľ chcete, aby Vaše jazierko malo čistú a kvalitnú vodu, máme v ponuke štartovacie baktérie Filter Pond ,  sezónne baktérie Bacter Pond a antibiotické baktérie pre ryby Probiotic Pond. Prípravky Home Pond baktérie do jazierka sú jeho univerzálnou upratovaciou a pomocnou jednotkou, ktorá nesmie Vášmu jazierku chýbať.


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie

Vaša cena € 5,50

skladomVaša cena € 11,82

skladomVaša cena € 17,94

skladomVaša cena € 31,80

skladom