slovakia flagczech flag
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia 8:00-16:00hod
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Solárne panely pre firmy

Fotovoltika pre firmu? Investujte do solárnej elektrárne pre firmu na mieru a znížte si náklady na energie!

Chcete, aby Vaš podnik bol energetický nezávislý? Znížiť výdavky na elektrinu? Šetriť životné prostredie? Pokiaľ áno ste tu správne. Efektívnym využívaním fotovoltiky si dokáže Vaša firma, väčšia či menšia, výrazne zredukovať náklady na nákup energií. 

Aktuálna situácia na trhu s rapídnym nárastom cien energií výrazne zvyšuje prevádzkové náklady a to sa vo veľkej miere premieta na zvyšovaní cien produktov a služieb. Alternatívnym zdrojom energie - fotovoltaickými panelmi si dokážete stabilizovať cenu energie, optimalizovať výrobu a hlavne stabilizovať cenu výroby.

Využitím fotovoltického solárneho systému pre firmy si dokáže znížiť náklady až o 90%.

Energetická nezávislost a nižšie náklady

Pre mnohé podniky sú moderné technologické riešenia a inovácie väčšinou cenovo nedostupné a sú nenavratným zdrojom investícií. TO UŽ NEPLATÍ! Obstaranie dnešného moderného trendu - fotovoltických elektrárni a solárnych panelov je už dnes oveľa dostupnejšie ako inokedy.

Každý projekt fotovoltickej elektrárne pre firmy je klientovi pripravený na mieru s dôrazom na požiadavky klienta, tak aby sa podnik mohol behom krátkej doby stať energetický nezávislý a dosiahol návratnosť vstupnej investície do tohto zdroja energie.

Lokálny zdroj pokryje Vašej firme celú alebo čiastočnú spotrebu elektriny, záleží od požiadaviek klienta. Zelená energia prinesie firme značné úspory a môže sa odlíšiť od konkurencie aj tým, že do cien jej produktov a služieb sa nepremietne trhová cena elektriny narozdiel od iných podnikov.

fotovoltaické panely pre firmu

Investujte do fotovoltiky

Slnečná energia predstavuje jeden z obnoviteľných zdrojov energie, ktorý je považovaný za najefektívnejší. Fotovoltaika je investíciou do budúcnosti, inovácia, ktorá posúva Vašu firmu postupnými krokmi vpred a odlišuje Váš podnik od ostatných. 

Preto Vám chceme predstaviť riešenie, ktoré významne vplýva na energetickú nezávislosť Vašej spoločnosti a ide ruka v ruke s dnešným ekologickým trendov zameriavajúcim sa na pozitívne vplývanie životného prostredia. 

Správajte sa ekologicky, zvýšte hodnotu svojej značky

Spoločnosti zamerané na ekologické riešenia dosahujú v dnešnej dobe vyššiu hodnotu na trhu na rozdiel od spoločností, ktoré nejdú s novými ekologickými trendami. Nejde však len o ochranu životného prostredia, zelená elektrina prináša pre podniky najmä vyššie spomenuté benefity. Zameraním sa na alternatívne ekologické zdroje napr. fotovoltiku narastie aj hodnota samotnej značky Vašej firmy. Ak ste za zelené riešenie, neváhajte nás kontaktovať, dohodnite si stretnutie a nechajte si spracovať projekt fotovoltaiky na mieru.

Chcete sa dozvedieť viac?

Po dohodnutí stretnutia získajú klienti bezplatný audit na mieru. Na základe konzulácie s odborníkmi sa dozviete všetky dôležité informácie ohľadom fotovoltiky. Poradíme Vám s tým či sa oplatí investovať do fotovoltiky, kam umiestniť panely až po možnosti financovania projektu.

Aké sú náklady na fotovoltiku pre firmu?

V bezplatnom audite Vám približíme riešenia aj s cenovými ponukami na mieru pre Vašu spoločnosť. Našim cieľom je postarať sa o to, aby sme pokryli v požadovanej miere celkové energetické nároky podniku. Počiatočná investícia a náklady sa odrážajú od toho, v akom rozsahu sa bude fotovoltika využívať a od zvolených komponentov. Aj vďaka spolupráci s renomovanými značkami na trhu Vám dokážeme garantovať 30 ročnú záruku na funkčnosť na úrovni cez 77%, 25 ročnú záruku na skryté vady fotovoltických panelov a 10 ročnú záruku na invertor s možnosťou predĺženia.

Fotovoltaická elektráreň pre firmu, oplatí sa to?

Zodpovedne Vám vieme prehlásiť, že áno. Pre firmu je to len plus, bez ohľadu či máte malý alebo veľký podnik. Systém fotovoltiky je navrhnutý tak, aby Vám zabezpečil optimálne fungovanie a znižoval spotrebu štandardnej elektriny zo siete. Aj pokiaľ by ste sa rozhodli solárnymi panelmi pokryť spotrebu energie len čiastočne, tak Vám to dokáže priniesť značnú úsporu a znížiť účty za energie.

Čo obsahuje fotovoltická elektráreň?

Jednotlivé komponenty fotovoltaickej elektrárne sa odlišujú, závisí to od konkrétnej nehnuteľnosti a vypracovaného projektu. V podstate je však každá elektráreň zložená z fotovoltických panelov (sú rôzne druhy), nosnej konštrukcie, na ktorú sa montujú panely, optimizérov výkonu, mikromeničov, striedačov napätia, regulátorov, riadiacej jednotky, materiálu potrebného na montáž a elektroinštalačných prvkov na zapojenie do siete. Ak firma chce byť úplne nezávislá tak elektráreň môže obsahovať aj akumulátor elektriny, ohrievač vody so zásobníkom či iné konštrukčné prvky. To všetko zistíte až po individuálne vykonanom audite.

DLHÁ ZÁRUKA NA

Záruka funkčnosť invertorInvertor - 10 rokov s možnosťou predĺženia za poplatok

Záruka fotovoltické panelyFotovoltické panely - 25 rokov - exkluzívne na kazivosť a skryté vady

Záruka na funkčnosťFunkčnosť fotovoltického systému - 30 rokov - funkčnosť panelov na úrovni vyše 77%

 

Tipy a rady do záhrady

Výhody robotických kosačiek
Výhody robotických kosačiek
V súčasnej dobe sa robotické kosačky stávajú čoraz bežnejšou voľbou majiteľov záhrad a parkov. Tí, ktorí hľadajú spôsob, ako ušetriť drahocenný čas a ... čítať celé
Uvedenie robotickej kosačky po zime do prevádzky
Uvedenie robotickej kosačky po zime do prevádzky
Jar je už tu! To prináša starostlivosť o trávnik. Ak vlastníte robotickú kosačku a chcete ju spustiť po zime tak Vám prinášame tipy ako uviesť kosačku... čítať celé
Údržba trávnika na jeseň a kedy prestať kosiť pred zimou?
Údržba trávnika na jeseň a kedy prestať kosiť pred zimou?
Ako postupovať s údržbou trávnika na jeseň? Dokedy kosiť trávnik? Leto už končí a kladiete si otázku či ešte kosiť? Ak prestanete kosiť v správny čas,... čítať celé
Humac® Agro - Prírodné hnojivo ako stimulátor úrodnosti pôdy
Humac® Agro - Prírodné hnojivo ako stimulátor úrodnosti pôdy
Prírodné hnojivo Humac Agro ponúka nový pohľad na pôdu a pestovanie rastlín. Hnojivo prispieva k efektívnejšiemu pestovaniu a má pozitívny vplyv na ži... čítať celé

logo visalogo mastercardlogo platobná brána comgate

logo rainbird    logo wiper    logo hunterSphere

Náš príbeh

OZY záhradniny sú tu pre Vás či už ste záhradný nadšenec, realizátor, záhradníctvo, alebo prevádzkujete eshop so záhradníckym sortimentom. Našou prioritou je Vám prinášať produkty a služby vysokej kvality, aby ste Váš problém vyriešili natrvalo. Vďaka kvalitným produktom a Vám - našim stálym zákazníkom  sa nám neustále darí prinášať novinky v oblasti záhradníctva na slovenský trh.

Široký sortiment pre vaše domy a záhrady. Okrem záhradkárskych potrieb v našej ponuke nájdete aj gumovú dlažbu, detské šmýkačky, fotovoltiku a iné. Objednajte si niečo z nášho e-shopu alebo nás navštívte v našej kamennej predajni v Žiline.

Našou odmenou sú spokojní zákazníci.

Tešíme sa na vás!

Váš OZY team.

Kde nás nájdete

OZY s.r.o.
Pavla Mudroňa 5
010 01 Žilina

Nájdete nás aj na MALL.SK

Kontakty
Logo
OZY pre domy a záhrady
Po-Pia 8:00-16:00hod
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk