Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení s cieľom uľahčiť Vám používanie naších stránok. Nastavenia cookies môžete kedykoľvek zmeniť v nastavení vášho prehliadača.
OK

RÝCHLY KONTAKT

OZY s.r.o.
Pavla Mudroňa 5
010 01, Žilina
napíšte nám
+421 917 757 403
+421 950 743 553

Najžiadanejšie

Vaša cena € 42,50
skladom
Vaša cena € 166,86
skladom
Vaša cena € 250,74
skladom

Zľavnený tovar


Úvod » Jazierková chémia » Prípravky na úpravu vody

Jazierková chémia / Prípravky na úpravu vody

Úpravou vody je možné riešiť viaceré problémy s jazierkom ako sú jeho zozelenenie, nesprávny chemizmus vody, vysoký obsah živín a podobne.


Pokiaľ Vaše jazierko je zelené, zhnednuté alebo zakalené tak použitie prípravku Brilliant Pond zabezpečí rýchle riešenie týchto problémov, a zároveň odstráni fosfór vo vode.

Ak máte prekysličenú vodu (má vysoké pH - aciditu) je potrebné nastaviť správny chemizmus vody v jazierku, ktorým sa predchádza tvorbe rias. 

Často majú jazierka problém s vyšším pH. Je to zapričínené zdrojovou vodou, obsahom organických živín vo vode a ich rozkladom, ale aj kamenmi, ktoré sú zásadité a zvyšujú aciditu jazierka. 

Optimum pH je stanovené v rozmedzi 6,5 až 8. 

Zvýšenou aciditou vody dochádza k rýchlejšiemu opotrebovaniu čerpadla na základe minerálnych usadením, ale aj ohrozením rýb nerozpustnou formou amoniaku. Prostriedkom pH Minus Pond stanovíte správnú hodnotu pH vo Vašom záhradnom jazierku.

V zimnom období je vhodné použiť prípravok Winter Pond, ktorý odburáva a viaže živiny potrebné na rast vláknitých rias v jazierku. Jeho aplikáciou sa dosahuje ich zmiernenie a výskyt po zimnom období.


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie

Vaša cena € 7,74

skladomVaša cena € 16,43

skladom