Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení s cieľom uľahčiť Vám používanie naších stránok. Nastavenia cookies môžete kedykoľvek zmeniť v nastavení vášho prehliadača.
OK

Úvod » Plastový obrubník OZY-board 45


        

Plastový obrubník OZY-board 45

Neviditeľná lišta OZY board 45 na oddelenie trávy

dočasne vypredané

 

Dostupnosť: Vyradené z ponuky
Číslo produktu: 001001B
Profil: "L"
Bežná cena € 2,70
Vaša cena bez DPH: € 1,80
Vaša cena s DPH (20 %):
€ 2,16

Kompletná špecifikácia

Tento produkt už nie je dostupný. Alternatívou je nový OZY-board 45 L.

Plastový obrubník OZY-board 45 sa používa na oddelenie povrchov v záhrade bez viditeľných okrajov. Je skvelým pomocníkom pri vytváraní neviditeľných okrajov trávnika pri oddelení od mulčovacej kôry alebo štrku. Rovnako sa dá použiť ako obrubník pri zámkovej dlažbe. Pre jednoduchú pokládku, možnosť tvarovania do jemných oblúkov a rýchlu realizáciu sa stáva OZY-board 45 stále populárnejším u záhradných realizátorov i hobby záhradkárov.

Dĺžka 1000 mm
Výška 45 mm
Šírka 80 mm
Profil "L"
Hmotnosť 0,30 kg
Farba čierna
Materiál recyklovaný HDPE

OZY-board 45 odporúčame použiť pri tých realizáciách, kde budeme lištu ukladať do roviny, prípadne do jemných oblúkov. Ak plánujete lišty tvarovaním ohýbať do silnejších oblúkov, odporúčame zvoliť systém Eko-Brim.

Plastové klince (250mm) sa objednávajú samostatne, nakoľko každý zákazník potrebuje k lište iný počet klincov (odporúčané sú 3 klince do metra pri rovne uloženej lište, ale do líšt tvarovaných do oblúkov je potrebné objednať 4 a viac klincov). Plastový obrubník OZY-board 45 je kompatibilný výhradne s týmito 25 cm klincami.

Vaše otázky a pripomienky

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.