Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení s cieľom uľahčiť Vám používanie naších stránok. Nastavenia cookies môžete kedykoľvek zmeniť v nastavení vášho prehliadača.
OK

RÝCHLY KONTAKT

OZY s.r.o.
Pavla Mudroňa 5
010 01, Žilina
napíšte nám
+421 917 757 403
+421 950 743 553

Najžiadanejšie

Vaša cena € 0,16
skladom
Vaša cena € 166,86
skladom

Úvod » NANO Impregnácie

NANO Impregnácie

NANO impregnácie, budúcnosť je tu!NANO4LIFE® je líder na trhu s NANO technológiou. Bol vyvinutý špeciálne ako náhrada konvenčných náterov pre použitie v celom priemysle.

NANO4LIFE ® impregnačné nástreky sú vyrobené z Si02 ( oxid kremičitý z čistého kremeňa ) s využitím procesu výroby Sol-Gel, čo zaručuje jeho maximálnu oteru odolnosť, maximálnu bezpečnosť pre životné prostredie a ľudí a jednoduchú aplikáciu na ošetrovaný materiál.

Povrchy ošetríte impregnáciou NANO4LIFE® jednoducho a rýchlo ako mávnutím čarovného prútiku. Povrch sa stane ľahko čistiteľným, hydrofóbnym, slino odolným voči špine na poréznych aj neporéznych povrchoch bez zmeny priedušnosti povrchov.

Výrobky NANO4LIFE® sú jediné NANO impregnácie, ktoré získali certifikát od  HOHENSTEIN nemeckého inštitútu na testovanie textílii, čo zaručuje ich bezpečnosť pri používaní na textil, ktorý je v priamom styku s pokožkou. Spĺňajú kritéria Oeko-Tex Standart 100 triedy classes 1 až 4 a môžu byť použité na oblečenia už od batoliat až po dospelého jedinca.

Taktiež tieto výrobky získali certifikáty od ďalších renomovaných svetových spoločností v Nemecku, Španielsku, Singapure a Novom Zélande že sú maximálne bezpečné pre životné prostredie.