Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení s cieľom uľahčiť Vám používanie naších stránok. Nastavenia cookies môžete kedykoľvek zmeniť v nastavení vášho prehliadača.
OK

Úvod » NANO Impregnácie » NANO Impregnácia na AUTOSKLO


        

NANO Impregnácia na AUTOSKLO

Neviditeľná ochrana čelného skla automobilu NANO4Life®

TOP PRODUKT

dočasne vypredané

 

Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Číslo produktu: 325001
Výrobca: NANO4LIFE®
Objem:
Bežná cena € 18,71
Vaša cena bez DPH: € 14,05
Vaša cena s DPH (20 %):
€ 16,86

Kompletná špecifikácia

NANO4 Autosklo poskytuje vynikajúcu ochranu čelného skla pred vodou, nečistotami, mrazom. Táto impregnácia na báze etanolu poskytuje vodičovi vynikajúci výhľad počas daždivého počasia vďaka nanočasticiam oxidu siričitého (SiO2), ktoré vyplnia nerovnosti na čelnom skle neviditeľnou ochrannou vrstvou, ktorá je odolná voči mrazu, UV žiareniu, poskytuje ochranu čelného skla pred živicou zo stromov,  odolnosť voči oderu, zahlievaniu okna, nečistotám a pod. Pri použití NANO4 Autosklo sa už pri rýchlosti 50 km/h dostavujú účinky tzv. mokrého stierača a intenzita používania a opotrebenia stieračov sa zníži, nakoľko voda z čelného skla je odpudzovaná iba pomocou náporu vetra. NANO4 Autosklo poskytuje vodičovi skvelú viditeľnosť, čo je v dopravnej premávke jeden z najdôležitejších "neľudských" faktorov bezpečnej jazdy, nielen pri nepriaznivých poveternostných podmienkach.

NANO4 Autosklo je vhodné na:

  • čelné skla automobilov
  • čelné sklá lietadiel
  • čelné sklá lodí
  • predné svetlá na automobiloch
  • všade tam, kde sa používa stierač

Pred nanesením impregnácie NANO4 Autosklo je potrebné povrch skla ošetriť pomocou NANO4 PreClean, ktorý slúži na dokonalé vyčistenie a pripravenie povrchu pred nanesením NANO4 Autosklo. Stačí, ak autosklo umyjete od nečistôt, dobre vysušíte, vyčistíte NANO4 PreCleanom čistou handričkou, potom inou handričkou rozotriete po skle impregnáciu NANO4 Autosklo. Odporúča sa, aby 60 minút po nanesení NANO4 Autosklo neprišlo čelné sklo do kontaktu s vodou pre dokonalý účinok.

 

NANO4LIFE®, budúcnosť už prišla.

Vaše otázky a pripomienky

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Dotaz
Martin Doblo
19.05.2014 13:52
img
Re: Dotaz
OZY
19.05.2014 14:12