Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení s cieľom uľahčiť Vám používanie naších stránok. Nastavenia cookies môžete kedykoľvek zmeniť v nastavení vášho prehliadača.
OK

RÝCHLY KONTAKT

OZY s.r.o.
Pavla Mudroňa 5
010 01, Žilina
napíšte nám
+421 917 757 403
+421 950 743 553

Najžiadanejšie


Úvod » Jazierková chémia » Liečivá pre ryby

Jazierková chémia / Liečivá pre ryby

Pokiaľ chováte ryby v jazierku, mali by ste mať po ruke univerzálny prípravok, ktorý je určený k rýchlemu riešeniu problémov so zdravotným stavom rýb. 

Ochorenie rýb v jazierku je bežné a určite sa s tým stretol už asi každý chovateľ. Choroby rýb sa vyskytujú takmer celoročne. 

Obstáranie nových rýb bez vykonanej karantény a jarné mesiace sú najviac náchylné na zdravotný stav rýb.

Istotne ako chovateľ jazierkových rýb ste už riešili problémy s rybami, ktoré boli zaplesnené, mali škvrny po tele, boli apatické, plávali na hladine či sa odierali o fóliu a kamene. Tieto znaky nemusia hneď znamenať definitívny koniec pre Vaše rybičky. 

Pri takýchto problémoch je vhodné použiť liečivo Medic Pond, ktoré je širokospektrálne (kombináciou troch látok) a účinkuje antiparaziticky, antibakteriálne a antimykoticky. 

Prípravok účinkuje na baktérie, ktoré zapričiňujú infekčnú vodnateľnosť, rozklad plutiev, plesne a parazity (Ichtyophtyirius, Ichtyobodo, Piscinoodinium, Chilodonella, Gyrodactylus, atď.)

Liečivá pre ryby sa používajú ako prevencia, aby ste nezavliekli choroby pri kúpe nových rýb. Prípravok Medic Pond dokáže ryby vyliečiť a ochrániť ostatné pred nákazou.


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie

Vaša cena € 24,30

skladomVaša cena € 46,50

skladom